x
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga

mecz fazy play-off: Panathinaikos OPAP Ateny - Real Madryt
W skrócie:Lepiej wojnę o awans do Final Four rozpoczęli Królewscy, którzy we własnej hali pokonali Panathinaikos 75:72. O ich zwycięstwie zadecydowała głównie dobra gra w pierwszych dwóch kwartach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzeci mecz o awans do Final Four. Rywalizacja przenosi się do stolicy Grecji. Lepiej wojnę o awans do Final Four rozpoczęli broniący tytułu mistrza Euroligi Królewscy, którzy we własnej hali pokonali Panathinaikos 75:72. O ich zwycięstwie zadecydowała głównie dobra gra w pierwszych dwóch kwartach, wygranych 21:17 i 22:18. Grecka drużyna po przerwie była bliska odrobienia strat, ale ostatecznie minimalnie uległa gospodarzom. W drugim meczu w Madrycie Real wygrał bardziej zdecydowanie, 78:63. Jeśli w Olimpic Sports Center znów będzie górą, awansuje do najlepszej czwórki rozgrywek.