x
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga

mecz: AX Armani Exchange Olimpia Mediolan - Maccabi Fox Tel Awiw
W skrócie:Poprzednia batalia Olimpii z Maccabi w Mediolanum Forum zakończyła się wygraną gości z Izraela 111:102. To piąty najwyższy rezultat meczu niezakończonego dogrywką w historii Euroligi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Poprzednia batalia Olimpii z Maccabi w Mediolanum Forum zakończyła się wygraną gości z Izraela 111:102. To piąty najwyższy rezultat meczu niezakończonego dogrywką w historii Euroligi. Przed tym spotkaniem obie drużyny sąsiadowały ze sobą w tabeli. Wyżej, na dziewiątym miejscu, plasowali się gospodarze z bilansem jedenastu zwycięstw i takiej samej liczby porażek. Zespól z Tel Awiwu miał na koncie o jedną wygraną mniej. Był za to lepszy w pierwszej batalii tych ekip w sezonie 2018/2019, wygrywając 94:92.