Kości 8: Ciało w baldachimie (13)

Kości 8: Ciało w baldachimie (13)

(Bones 8: The Corpse on the Canopy)

serial kryminalny USA 2013   od 12 lat
Występują:Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, T.J. Thyne
Reżyseria:Rob Hardy
W skrócie:Płacz synka budzi Jacka i Angelę. Nad swoim łóżkiem zauważają wiszące zwłoki. Są zgodni - Pelant wrócił. Po tym, jak nękał Brennan, teraz za swój cel obrał rodzinę Hodginsów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mijają trzy miesiące odkąd Temperance Brennan (Emily Deschanel), oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, uciekła razem ze swoją córeczką z Waszyngtonu. Nikt nie zna ich miejsca pobytu. Obie muszą być bardzo ostrożne, gdyż są ścigane przez stróżów prawa i psychopatycznego geniusza komputerowego. Booth (David Boreanaz) zawieszony w obowiązkach agenta zajmuje się w FBI pracą biurową. Od śledztwa w sprawie Brennan odsunięty zostaje też dr Lance Sweets (John Francis Daley). Tymczasem obowiązki służbowe i gabinet Temperance przejmuje jej asystent Clark Edison (Eugene Byrd). Kolejna seria popularnego serialu, zainspirowanego powieściami kryminolog i antropolog Kathy Reichs.

W tym odcinku

Płacz synka budzi Jacka i Angelę. Nad swoim łóżkiem zauważają wiszące zwłoki. Są zgodni - Pelant wrócił. Po tym, jak nękał Brennan, teraz za swój cel obrał rodzinę Hodginsów. Przy łóżeczku małego Michaela para znajduje kwiaty - takie same morderca zostawił na miejscach poprzednich zbrodni. Zespół instytutu próbuje ustalić, kim jest ofiara. Jedno jest pewne, Pelant wykorzystał ludzkie zwłoki do przesłania śledczym komunikatu. Booth i spółka nie mają wyjścia. Chcąc dopaść psychopatycznego hakera, muszą przyjąć jego zasady gry. By zminimalizować ryzyko dekonspiracji, dochodzenie powinno być ściśle tajne - żadnych komputerów i telefonów komórkowych. Gdy Temperance i jej współpracownikom w końcu udaje się rozszyfrować makabryczny kod Pelanta, okazuje się, że wkrótce dojdzie do kolejnej tragedii na odległym krańcu światu. Tym razem ofiar będzie znacznie więcej...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)