Kości 7: Wspomnienia w płytkim grobie (1/13)

Kości

sezon 7 odc. 1/13: Wspomnienia w płytkim grobie

(Bones 7: The Memories in the Shallow Grave)

serial kryminalny USA 2011-2012   od 12 lat
Występują:Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Tamara Taylor
Reżyseria:Ian Toynton
W skrócie:Mija pięć miesięcy od wydarzeń z finału poprzedniej serii. Brennan jest w zaawansowanej ciąży. Nie zamierza jednak rezygnować z pracy. Na miejscu gry w paintball odnaleziono szczątki...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Antropolog Temperance Brennan (Emily Deschanel) pracuje w centrum badawczym Jeffersonian Institute. Wraz z zespołem naukowców pomaga FBI w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw, kiedy tradycyjne metody dochodzeniowe zawodzą. Doktor Brennan posiada niezwykłą umiejętność odczytywania informacji dotyczących zbrodni z kości ofiar. Współpracuje z Seeleyem Boothem (David Boreanaz), agentem wydziału zabójstw, który jest nieco sceptyczny wobec prowadzenia śledztwa w oparciu o analizę ludzkich szczątków. Mimo różnego podejścia do spraw zawodowych, Temperance i Seeleya łączy uczucie, którego owocem jest dziecko. Brennan mimo bycia w ciąży nie zamierza jednak rezygnować z pracy. Nie chce też formalizować swojego związku z Boothem, co powoduje liczne sprzeczki między nimi. Serial jest zainspirowany bestsellerowymi powieściami pisarki, kryminolog i antropolog Kathy Reichs.

W tym odcinku

Mija pięć miesięcy od wydarzeń z finału poprzedniej serii. Brennan jest w zaawansowanej ciąży. Nie zamierza jednak rezygnować z pracy. Na placu do gry w paintball odnaleziono szczątki kobiety. Booth i Brennan przesłuchują męża ofiary, pastora, od którego dowiadują się, że cierpiała ona na amnezję. Jednym z podejrzanych o popełnienie morderstwa jest także cierpiący na afazję skrzypek. Tymczasem Wendell przeprowadza analizę zwłok i dochodzi do wniosku, że kobieta została postrzelona cztery miesiące przed morderstwem. Odkrycie to zupełnie zmienia kierunek śledztwa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)