Kości (3/21)

Kości

sezon 2 odc. 3/21

(Bones: The Boy in the Shroud)

serial kryminalny USA 2006   od 12 lat
Występują:Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan
Reżyseria:Sanford Bookstaver
W skrócie:W śmieciarce znalezione zostają zwłoki chłopaka. Agenci ustalają, że ciało należy do zbiegłego z domu nastolatka pochodzącego z zamożnej rodziny. Podejrzenia padają na jego dziewczynę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Antropolog Temperance Brennan (Emily Deschanel) pracuje w centrum badawczym Jeffersonian Institute. Wraz z zespołem naukowców pomaga FBI w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw, w których tradycyjne metody dochodzeniowe zawodzą. Doktor Brennan posiada niezwykłą umiejętność odczytywania informacji dotyczących zbrodni z kości ofiar. W czasie wolnym od pracy zajmuje się pisaniem powieści. Pani antropolog współpracuje z Seeleyem Boothem (David Boreanaz), agentem specjalnym FBI, który jest nieco sceptyczny wobec prowadzenia śledztwa w oparciu o analizę ludzkich szczątków. Mimo różnego podejścia do spraw zawodowych, Temperance i Seeleya łączy jakaś niezauważalna więź. Serial jest zainspirowany bestsellerowymi powieściami pisarki, kryminolog i antropolog Kathy Reichs.

W tym odcinku

W zdezelowanej śmieciarce zostają znalezione zwłoki młodego chłopaka. Agenci ustalają, że ciało należy do zbiegłego z domu nastolatka pochodzącego z zamożnej rodziny. Podejrzenia natychmiast padają na jego dziewczynę, wychowującą się w rodzinie zastępczej. Brennan, która także w dzieciństwie została adoptowana, jest oburzona tak jawnie okazywanymi przez wszystkich uprzedzeniami.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)