Kości (3)

Kości

sezon 1 odc. 3

(Bones: A Boy in a Tree)

serial kryminalny USA 2005   od 16 lat
Występują:Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan
Reżyseria:Patrick R. Norris
W skrócie:Dr Brennan i agent Booth badają okoliczności śmierci ucznia elitarnej szkoły, syna ambasadora Wenezueli. Są przekonani, że chłopak nie popełnił samobójstwa, jak utrzymują władze szkolne.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Antropolog Temperance Brennan (Emily Deschanel) pracuje w centrum badawczym Jeffersonian Institute. Wraz z zespołem naukowców pomaga FBI w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw, kiedy tradycyjne metody dochodzeniowe zawodzą. Doktor Brennan posiada niezwykłą umiejętność odczytywania informacji dotyczących zbrodni z kości ofiar. W czasie wolnym od pracy zajmuje się pisaniem powieści. Pani antropolog współpracuje z Seeleyem Boothem (David Boreanaz), agentem wydziału zabójstw, który jest nieco sceptyczny wobec prowadzenia śledztwa w oparciu o analizę ludzkich szczątków. Mimo różnego podejścia do spraw zawodowych, Temperance i Seeleya łączy jakaś niezauważalna więź. Serial jest zainspirowany bestsellerowymi powieściami pisarki, kryminolog i antropolog Kathy Reichs.

W tym odcinku

Dr Brennan i agent Booth badają okoliczności tajemniczej śmierci ucznia elitarnej szkoły. Brennan ustala jego tożsamość. Okazuje się, że jest nim Nestor Olivos, syn ambasadora Wenezueli. Agent nabiera przekonania, że chłopak nie popełnił samobójstwa, jak utrzymują władze placówki. Mimo nacisków na FBI ze strony szkoły i wpływowych rodziców, Booth rozpoczyna przesłuchania wśród uczniów podejrzanych o związek ze sprawą. Szybko orientuje się, że koledzy i dziewczyna Nestora, próbują coś ukryć. Wkrótce jednak ich tajemnice wychodzą na jaw - zostają odnalezione szokujące nagrania wideo, a także narkotyki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także