Kości 12 (6)

Kości 12 (6)

(Bones: The Flaw In The Saw)

serial kryminalny USA 2017   od 16 lat
Występują:Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, T.J. Thyne
W skrócie:Funkcjonariusze znajdują szczątki golfistki. Ustalają, że kobieta brała udział w zawodach drwali. Booth i Brennan udają się na regionalne mistrzostwa. Przesłuchują partnerkę denatki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o codziennej pracy grupy antropologów z waszyngtońskiego Instytutu Jeffersona, którzy pomagają FBI znaleźć sprawców makabrycznych morderstw. Zespołem dowodzi doktor Temperance Brennan (Emily Deschanel), zwana przez wszystkich "Bones". Wraz ze swoim życiowym partnerem, Seeleyem Boothem (David Boreanaz), potrafi rozpracować każdą zagadkę kryminalną. W finałowym sezonie serialu wspólnie poprowadzą śledztwo dotyczące ich dawnego współpracownika, doktora Zachary'ego Uriaha "Zacka" Addy'ego. Jak się okazało, jest on seryjnym mordercą.

W tym odcinku

Funkcjonariusze znajdują rozczłonkowane ciało znanej golfistki, Phyllis Paul. Kobieta porzuciła sportową karierę, by zostać drwalem. Booth i Brennan udają się na regionalne mistrzostwa w tej profesji. Dowiadują się, że denatka wdała się w romans z zamężną rywalką. To mógł być motyw zbrodni. Hodgins wciąż szuka dowodów potwierdzających niewinność Zacka. W tajemnicy przed innymi analizuje bakterie z kości dawnej ofiary.

Występują (pokaż wszystkich)