Kompania X (3/8)

Kompania X (3/8)

(X Company: Kiss of Death)

serial wojenny Kanada 2015   od 12 lat
Występują:Evelyne Brochu, Jack Laskey, Warren Brown, Torben Liebrecht
Reżyseria:John Strickland
W skrócie:Neil szkoli Alfreda, który ma wziąć udział w kolejnej akcji. Tym razem agenci otrzymują zadanie odbicia aresztowanego przez Niemców węgierskiego fizyka, który prowadził badania nad bombą atomową.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Druga wojna światowa. W leżącym niedaleko jeziora Ontario małym mieście spotyka się pięcioro młodych ludzi. Zostali oni wybrani do wzięcia udziału w tajnej misji. Każdy z nich jest obdarzony wyjątkowymi zdolnościami, dzięki czemu razem tworzą świetnie uzupełniającą się grupę. Wkrótce dzięki wyczerpującemu treningowi młodzi agenci nabywają kolejnych umiejętności potrzebnych do skutecznego szpiegowania Niemców w Europie, głównie we Francji. Każdy odcinek tego opartego na prawdziwych wydarzeniach serialu przedstawia inną misję, z którą mierzą się bohaterowie.

W tym odcinku

Neil szkoli Alfreda, który ma wziąć udział w kolejnej akcji. Tym razem agenci otrzymują zadanie odbicia aresztowanego przez Niemców węgierskiego fizyka, który prowadził badania nad bombą atomową. Okazuje się, że siedziba dowództwa SS w Poitiers, gdzie jest przetrzymywany naukowiec, sąsiaduje z domem publicznym odwiedzanym przez niemieckich oficerów. Jego właścicielka, madame Sournis, decyduje się pomóc alianckim agentom. Aurora ma udawać jedną z jej dziewcząt do towarzystwa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także