Kompania X (2/8)

Kompania X (2/8)

(X Company: Trial by Fire)

serial wojenny Kanada 2015   od 12 lat
Występują:Evelyne Brochu, Jack Laskey, Warren Brown, Torben Liebrecht
Reżyseria:David Frazee
W skrócie:Szpiedzy otrzymują kolejne zadanie. Mają dotrzeć do sejfu znajdującego się w siedzibie dowództwa Luftwaffe w Chartres. Niemcy przechowują tam kody radiowe. W misji bierze udział Alfred.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Druga wojna światowa. W leżącym niedaleko jeziora Ontario małym mieście spotyka się pięcioro młodych ludzi. Zostali oni wybrani do wzięcia udziału w tajnej misji. Każdy z nich jest obdarzony wyjątkowymi zdolnościami, dzięki czemu razem tworzą świetnie uzupełniającą się grupę. Wkrótce dzięki wyczerpującemu treningowi młodzi agenci nabywają kolejnych umiejętności potrzebnych do skutecznego szpiegowania Niemców w Europie, głównie we Francji. Każdy odcinek tego opartego na prawdziwych wydarzeniach serialu przedstawia inną misję, z którą mierzą się bohaterowie.

W tym odcinku

Podczas akcji wysadzania mostu pod Villemarie zaginął Rene, dowódca grupy. Podkomendni mężczyzny starają się go odnaleźć nad rzeką, w okolicach miasta. Wkrótce szpiedzy otrzymują kolejne zadanie. Mają dotrzeć do sejfu znajdującego się w siedzibie dowództwa Luftwaffe w Chartres. Niemcy przechowują tam bowiem kody radiowe. W misji bierze udział także Alfred. Choć nie zaliczył on egzaminów sprawnościowych, ma szansę wypróbować swoje niezwykłe zdolności. Musi zapamiętać tajne kody, nie budząc podejrzeń wroga.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także