Komisarz Rex 8: Noc w szpitalu (108)

Komisarz Rex 8: Noc w szpitalu (108)

(Kommissar Rex: Nachts im Spital)

serial kryminalny Niemcy/Austria 2004   od 12 lat
Występują:Alexander Pschill, Elke Winkens, Gerhard Zemann, Max Urlacher
Reżyseria:Andreas Prochaska
W skrócie:W środku nocy ze szpitalnej sali znika jedna z pacjentek. Wkrótce potem zostaje odnaleziona nieprzytomna w windzie. Ordynatorka zleca badania kobiety. Niebawem dochodzi do morderstwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Popularna seria o niebezpiecznych przygodach owczarka niemieckiego, potomka arystokratycznego psiego rodu - Reginalda von Ravenhorsta. Czworonóg, zdrobniale nazywany Reksem, jest etatowym pracownikiem austriackiej policji. W rozwiązywaniu zagadek kryminalnych towarzyszy komisarzowi Marcowi Hoffmannowi (Alexander Pschill). Podczas gdy ten ostatni prowadzi dochodzenia polegając na doświadczeniu i umiejętnościach zawodowych, Rex kieruje się niezawodną zwierzęcą intuicją. Dzięki temu funkcjonariusz i jego pies tworzą zgrany duet.

W tym odcinku

W środku nocy ze szpitalnej sali znika jedna z pacjentek. Po pewnym czasie zostaje odnaleziona nieprzytomna w kabinie windy. Ordynatorka kliniki zleca badania kobiety. Niebawem dochodzi do morderstwa. Aby schwytać sprawcę zbrodni, funkcjonariusze zlecają badania materiału DNA, znalezionego na miejscu zdarzenia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)