Komisarz Rex 7: Gołąb Ettricha (104)

Komisarz Rex 7: Gołąb Ettricha (104)

(Kommissar Rex: Ettrichs Taube)

serial kryminalny Niemcy/Austria 2003   od 12 lat
Występują:Alexander Pschill, Elke Winkens, Gerhard Zemann, Martin Weinek
Reżyseria:Gerald Liegel
W skrócie:Doświadczony hodowca gołębi ginie w wybuchu bomby ukrytej w przesyłce. Marc i Niki orientują się, że zniknął bez śladu najlepszy okaz spośród jego ptaków. Niebawem ginie syn hodowcy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Popularna seria o niebezpiecznych przygodach owczarka niemieckiego, potomka arystokratycznego psiego rodu - Reginalda von Ravenhorsta. Czworonóg, zdrobniale nazywany Reksem, jest etatowym pracownikiem austriackiej policji. W rozwiązywaniu zagadek kryminalnych towarzyszy komisarzowi Marcowi Hoffmannowi (Alexander Pschill). Podczas gdy ten ostatni prowadzi dochodzenia polegając na doświadczeniu i umiejętnościach zawodowych, Rex kieruje się niezawodną zwierzęcą intuicją. Dzięki temu funkcjonariusz i jego pies tworzą zgrany duet.

W tym odcinku

Doświadczony hodowca gołębi, Eduard Ettrich, ginie w wyniku wybuchu bomby ukrytej w przesyłce pocztowej. Marc i Niki orientują się, że najlepszy okaz spośród jego ptaków zniknął bez śladu. Niebawem w podobnych okolicznościach ginie syn hodowcy, Gernot (Florian Teichtmeister). W toku śledztwa funkcjonariusze odkrywają, że gołębie stały się obiektem wielkiego zainteresowania przestępców, szczególnie terrorystów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)