Komisarz Heldt: Głowa Indianina (4)

(Heldt: Kopf des Indianers)

serial kryminalny Niemcy 2013
Występują:Olaf Kreinsen, Kai Schumann, Janine Kunze, Timo Dierkes
W skrócie:Heldt dostaje wezwanie do domu aukcyjnego Stephena Mahlburga. Przed wejściem spotyka szefa ochrony. Nieoczekiwanie z wnętrza dobiega huk. Okazuje się, że włamywacz próbował postrzelić właściciela.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Komisarz Nikolas Heldt (Kai Schumann) nie zwykł postępować zgodnie z procedurami. Metody jego pracy nie podobają się zwłaszcza jego przełożonemu - naczelnikowi wydziału, Detlevowi Grünowi (Timo Dierkes), i często prowadzą do sporów na komendzie policji. Komisarzowi Heldtowi sprzyja zwłaszcza prokuratorka Ellen Bannenberg (Janine Kunze), która szanuje jego efektywny sposób prowadzenia śledztwa i często przymyka oczy na jego samowolne poczynania.

W tym odcinku

Po pracy Heldt idzie do baru Carla na turniej, kiedy nagle dostaje wezwanie do domu aukcyjnego Stephena Mahlburga. Przed wejściem do środka komisarz spotyka szefa ochrony Michaela Nickela. Nieoczekiwanie z wnętrza dobiega ich uszu huk. Okazuje się, że włamywacz próbował postrzelić właściciela domu aukcyjnego i uciekł, pozostawiając łup. Heldt analizuje nagranie monitoringu i jest zszokowany, do jakiego stopnia nieudolny był to przestępca.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także