Komisarz Alex 13: Efedryna (155)

Komisarz Alex 13: Efedryna (155)

5.7/10
serial kryminalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Krystian Wieczorek, Magdalena Walach, Beata Fido, Piotr Bondyra
W skrócie:Pływak Marek Krysiak umiera na skutek wstrząsu anafilaktycznego po zażyciu efedryny. Górski i jego ekipa przesłuchują bliskich ofiary. Wszyscy zgodnie twierdzą, że sportowiec nie stosował dopingu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, Górskiego (Krystian Wieczorek), młodszego aspiranta Gustawa Bielskiego (Piotr Bondyra), komisarz Marty Grabskiej (Beata Fido), Lucyny (Magdalena Walach) i Niny (Karolina Nolbrzak), którzy z pomocą owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą skomplikowane śledztwa.

W tym odcinku

W trakcie pływackich mistrzostw Polski umiera dobrze zapowiadający się zawodnik, Marek Krysiak. Okazuje się, że poniósł śmierć na skutek wstrząsu anafilaktycznego po zażyciu efedryny. Policja ustala, czy ofiara brała doping dobrowolnie. Górski i jego ekipa przesłuchują ludzi z otoczenia denata: zawodników, ojca i jednocześnie trenera oraz dziewczynę Annę. Wszyscy zgodnie oświadczają, że Marek nigdy nie posunąłby się do czegoś takiego. Wkrótce okazuje się, że miał on romans z żoną swojego największego sportowego rywala, Roberta Banacha. Zdradzony mąż miał doskonały powód, by się go pozbyć. Podejrzany jest jeszcze lekarz młodego pływaka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także