Kolacja dla dwojga 6 (12)

Kolacja dla dwojga 6 (12)

(Dinner Date)

program rozrywkowy Wielka Brytania 2017   od 12 lat
Występują:Charlotte Hudson
W skrócie:Uczestnicy mają szansę znaleźć partnera w czasie trzech kolacji przygotowanych przez różne osoby w ich domach. Tym razem to od Samanthy z Londynu zależy, z kim zje posiłek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna edycja popularnego programu, który w każdym odcinku daje szansę jednej osobie na znalezienie partnera w czasie trzech kolacji przygotowanych przez różne osoby w ich domach. Na początku każdej odsłony samotny mężczyzna lub kobieta dostaje do wyboru pięć propozycji menu trzydaniowej kolacji. Każde z nich przygotowane jest przez potencjalnego kandydata na randkę. Swój wybór opiera wyłącznie na kulinarnych propozycjach, nie wiedząc nic o osobach, które je przygotowały. Później przez trzy kolejne wieczory spotyka się z wybranymi w ten sposób osobami, by na koniec wybrać jedną z nich i zaprosić na romantyczną kolację dla dwojga. On także jest oceniany przez swojego gospodarza, o czym nie ma pojęcia.

Kolejna edycja popularnego programu, który w każdym odcinku daje szansę jednej osobie na znalezienie partnera w czasie trzech kolacji przygotowanych przez różne osoby w ich domach. Na początku każdej odsłony samotny mężczyzna lub kobieta dostaje do wyboru pięć propozycji menu trzydaniowej kolacji. Tym razem to Samantha z Londynu będzie decydowała, z kim chce zjeść posiłek.

Występują (pokaż wszystkich)