Kocham. Enter (9)

Kocham. Enter

sezon 1 odc. 9

2.7/10
serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Sylwia Nowiczewska, Agnieszka Płoszajska
W skrócie:Bartosz zatrudnia Ingę, koleżankę z liceum. Pobierają się. Wkrótce on powoduje wypadek i trafia do aresztu. Adwokat domyśla się, że Inga jest ofiarą przemocy domowej. Postanawia jej pomóc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Alicja (Sylwia Nowiczewska) i Iwona (Agnieszka Płoszajska) prowadzą portal internetowy, w którym służą radą osobom zagubionym w swoich uczuciach. Pomagają tym, którzy mają problem z wyznaniem miłości. Poznają opowieści o planach na przyszłość, sercowych rozterkach i tęsknotach mężczyzn i kobiet pochodzących z różnych środowisk. Każdy odcinek to odrębna historia - wszystkie łączy redakcja "Kocham. Enter".

W tym odcinku

Bartosz zakłada w Warszawie firmę. Do pracy zgłasza się Inga - jego koleżanka z liceum. Ta szkolna znajomość przeradza się w małżeństwo. Po jakimś czasie Inga zaczyna dostrzegać, że mąż coraz bardziej robi się agresywny. Pewnego dnia powoduje on wypadek i trafia do aresztu. Adwokat, który go broni, orientuje się, że Inga jest ofiarą przemocy domowej. Postanawia jej pomóc. Zakochuje się w niej. Kobieta boi się reakcji męża.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także