Kocham. Enter (3/44)

Kocham. Enter

sezon 1 odc. 3/44

serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Sylwia Nowiczewska, Agnieszka Płoszajska
W skrócie:Sylwia utrzymuje w tajemnicy przed mężem, że dziecko, którego się spodziewają, nie jest jego. Mąż jest szczęśliwy. Gdy Sylwia decyduje się wyznać mu prawdę, jest wzburzony i znika z domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 4 listopada
za 6 dni
4:55 TVN Fabuła

Opis

Alicja (Sylwia Nowiczewska) i Iwona (Agnieszka Płoszajska) prowadzą portal internetowy, w którym służą radą osobom zagubionym w swoich uczuciach. Pomagają tym, którzy mają problem z wyznaniem miłości. Poznają opowieści o planach na przyszłość, sercowych rozterkach i tęsknotach mężczyzn i kobiet pochodzących z różnych środowisk. Każdy odcinek to odrębna historia - wszystkie łączy redakcja "Kocham. Enter".

W tym odcinku

Sylwia utrzymuje w tajemnicy przed mężem, że dziecko, którego się spodziewają, nie jest jego. Biologicznym ojcem jest Artur - jej licealna miłość. Ich losy skrzyżowały się na nowo w pracy i jedna wspólna noc podczas delegacji wywróciła jej życie do góry nogami. Tymczasem mąż Sylwii cieszy się, że zostanie ojcem. Gdy kobieta wyznaje mu prawdę, wzburzony znika z domu. Zrozpaczona kobieta chce wyjechać i rozpocząć nowe życie. Przed podjęciem ostatecznej decyzji prosi o radę redakcję portalu "Kocham. Enter".

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także