Kocham. Enter (11/44)

Kocham. Enter

sezon 1 odc. 11/44

2.7/10
serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Sylwia Nowiczewska, Agnieszka Płoszajska
W skrócie:Ewa opowiada pracowniczkom portalu swoją historię i prosi o radę. Nakryła swojego partnera na zdradzie i kazała mu się wyprowadzić. Marek imponował jej swą wiedzą i zaradnością. Do czasu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Alicja (Sylwia Nowiczewska) i Iwona (Agnieszka Płoszajska) prowadzą portal internetowy, w którym służą radą osobom zagubionym w swoich uczuciach. Pomagają tym, którzy mają problem z wyznaniem miłości. Poznają opowieści o planach na przyszłość, sercowych rozterkach i tęsknotach mężczyzn i kobiet pochodzących z różnych środowisk. Każdy odcinek to odrębna historia - wszystkie łączy redakcja "Kocham. Enter".

W tym odcinku

Ewa opowiada pracowniczkom portalu swoją historię i prosi o poradę. Nakryła swojego partnera na zdradzie i w przypływie emocji kazała mu się wyprowadzić. Nie wie, czy postąpiła dobrze. Marka poznała w nowej pracy. Mężczyzna imponował jej wiedzą i zaradnością. Oboje rozwiedzeni postanowili być razem. Problemem okazała się niechęć do nowego mężczyzny, jaką okazywał syn Ewy. Wszystko układało się względnie dobrze do dnia, w którym Ewa złożyła Markowi niezapowiedzianą wizytę w pracy i przekonała ją o jego nielojalności.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także