Kobra - oddział specjalny: Wybuch (7)

Kobra - oddział specjalny: Wybuch (7)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Explosiv)

serial sensacyjny Niemcy 2005   od 12 lat
Występują:Erdogan Atalay, René Steinke, Hannes Hellmann, Niels Kurvin
Reżyseria:Sebastian Vigg
W skrócie:Dochodzi do serii kradzieży samochodów dostawczych. Złodzieje interesują się nie tyle samymi pojazdami, co ich ładunkiem. Ślady prowadzą do firmy przewozowej 'Kern'. Tam detektywi wpadają w pułapkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy niemieckich policjantów, którzy patrolują autostradę wiodącą ze wschodu na zachód Europy. W swojej pracy spotykają przemytników, handlarzy narkotyków i wiele innych podejrzanych osób. Biorą udział w szaleńczych pościgach za uciekającymi przestępcami. Strzegąc porządku na autostradzie, codziennie pokonują wiele niebezpieczeństw, stawiając czoła groźnym bandytom.

W tym odcinku

Policjanci z drogówki mają ręce pełne roboty w związku z serią kradzieży samochodów dostawczych. Okazuje się jednak, że złodzieje interesują się nie tyle samymi pojazdami, co ich ładunkiem. Skradzione auta przewoziły bowiem materiały wykorzystywane do produkcji bomb. Ślady prowadzą do firmy przewozowej "Kern", której właściciel ma kłopoty finansowe. Zatrudniony w firmie dyspozytor Petersen od jakiegoś czasu nie pojawia się w pracy. Tom i Semir znajdują w mieszkaniu mężczyzny plan starego stadionu. Jadą na miejsce i przyłapują Petersena podczas produkcji bomby. Niespodziewanie jednak drzwi zatrzaskują się za nimi. Detektywi mają tylko 30 sekund na to, by wyzwolić się z pułapki i ocalić życie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także