Kobra - oddział specjalny: Powrót (1)

Kobra - oddział specjalny: Powrót (1)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Comeback)

serial sensacyjny Niemcy 2005   od 12 lat
Występują:Erdogan Atalay, René Steinke, Peter Benedict, Glenn Goltz
Reżyseria:Sebastian Vigg
W skrócie:Semir nie zdołał zapobiec eksplozji samochodu. Zginął niewinny człowiek, a detektyw postanowił odejść z drogówki. Wkrótce z policją skontaktował się Mr. Black, który podłożył bombę pod ciężarówkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy niemieckich policjantów, którzy patrolują autostradę wiodącą ze wschodu na zachód Europy. W swojej pracy spotykają przemytników, handlarzy narkotyków i wiele innych podejrzanych osób. Biorą udział w szaleńczych pościgach za uciekającymi przestępcami. Strzegąc porządku na autostradzie, codziennie pokonują wiele niebezpieczeństw, stawiając czoła groźnym bandytom.

W tym odcinku

Semir nie zdołał zapobiec eksplozji samochodu dostawczego. Zginął niewinny człowiek, a pełen poczucia winy detektyw postanowił odejść z drogówki. Wkrótce z policją skontaktował się "Mr. Black", przestępca, który podłożył bombę pod ciężarówkę. Zażądał diamentów i kilku milionów euro, grożąc kolejnymi eksplozjami. Jedyną osobą, która kiedykolwiek widziała szantażystę, jest Tom. I to właśnie on ma dostarczyć Mr. Blackowi pieniądze i diamenty. Semir postanawia ubezpieczać przyjaciela i potajemnie idzie za nim na miejsce przekazania okupu. Niestety, przestępca przejrzał zamiary Semira i do wymiany nie doszło. Teraz rozwścieczony terrorysta zapowiada, że w ciągu godziny zabije setki ludzi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także