Kobra - oddział specjalny (15)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei)

serial sensacyjny Niemcy 2001-2002   od 12 lat
Występują:Erdogan Atalay, René Steinke, Mark Keller, Almut Eggert
W skrócie:Werner Freese powoduje wypadek, ale tego nie zauważa. Tom i Semir identyfikują auto i udają się do domu Wernera. Na miejscu okazuje się, że żoną kierowcy jest Isabelle, pierwsza miłość Toma.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o niemieckich policjantach, którzy patrolują autostradę wiodącą ze wschodu na zachód Europy. W swojej pracy spotykają przemytników, handlarzy narkotyków i wiele innych podejrzanych osób. Często muszą dokonywać szaleńczych pościgów za uciekającymi przestępcami. Strzegąc porządku na autostradzie, codziennie pokonują wiele niebezpieczeństw, stawiając czoła groźnym bandytom.

W tym odcinku

W czasie manewru wyprzedzania Werner Freese powoduje wypadek innego samochodu, ale tego nie zauważa. Tom i Semir identyfikują jednak auto i udają się do domu Wernera. Na miejscu okazuje się, że żoną niefortunnego kierowcy jest Isabelle, pierwsza miłość Toma. Werner zaprzecza, że przyczynił się do spowodowania wypadku. Wpada w furię, kiedy syn nie potwierdza jego zeznań. W amoku chce zabić siebie i swoją rodzinę. Detektywi muszą temu zapobiec.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także