Kobieta na krańcu świata (8-ost.)

Kobieta na krańcu świata

sezon 6 odc. 8-ost.

serial dokumentalny Polska 2014   b.o.
W skrócie:Kulisy powstawania programu. Widzowie dowiedzą się m.in. co czuła Martyna, gdy przymierzyła strój irańskiej reprezentacji piłkarskiej. Ekipa zdradzi też, kto mógłby zostać jej członkiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie kobiet mieszkających w Afryce, Azji i Ameryce. Bohaterki wykonują inne zawody i wyznają różne religie. Przedstawienie ich losów jest pretekstem do pokazania egzotyki, tradycji i kultury krajów, w jakich żyją. Podróżniczka, Martyna Wojciechowska, razem ze swoimi rozmówczyniami przeżywa ich radości i smutki oraz uczestniczy w codziennych czynnościach. Dzięki tym spotkaniom poznaje odmienne podejścia do kobiecości.

W tym odcinku

Odcinek poświęcono kulisom powstawania programu. Widzowie dowiedzą się, co czuła Martyna, kiedy przymierzyła strój irańskiej reprezentacji piłkarskiej, a także dlaczego nie mogła zwracać się po imieniu do chińskiego asystenta kamery. Zobaczą, w jakich krajach najważniejszą cechą ekipy telewizyjnej jest cierpliwość, a gdzie trzeba mieć naprawdę mocne żołądki. Ekipa programu zdradzi, czym powinien charakteryzować się potencjalny członek zespołu.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także