Kobieta na krańcu świata (2)

Kobieta na krańcu świata

sezon 5 odc. 2

serial dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
W skrócie:W Belize Martyna Wojciechowska poznaje Cherie Chenot- Rose, która razem z mężem ratuje krokodyle amerykańskie. Ludzie wciąż zabijają te zwierzęta dla skóry, mięsa oraz dla zabawy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziennikarka Martyna Wojciechowska po raz piąty wyrusza na ryzykowne wyprawy, by poznać zajęcia, pasje i marzenia kobiet żyjących w różnych kulturach. Razem ze swoimi rozmówczyniami przeżywa ich radości i smutki oraz uczestniczy w codziennych czynnościach. Pozwala jej to zrozumieć kontrasty oraz poznać odmienne podejścia do kobiecości w różnych częściach naszego globu.

W tym odcinku

W Belize Martyna Wojciechowska poznaje Cherie Chenot-Rose, która razem z mężem Vince'em prowadzi ośrodek ratowania zagrożonych wyginięciem krokodyli amerykańskich. Bohaterka odcinka poskramia jedne z najbardziej niebezpiecznych gadów na świecie, by ocalić im życie. Ludzie wciąż zabijają te zwierzęta dla ich skóry, na mięso i dla zabawy. Trzy lata temu spalili dom Cherie, by zmusić ją do porzucenia misji, której nie rozumieją. Zdeterminowana kobieta się nie poddała.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także