Kabaretowy Klub Dwójki: UFO

Kabaretowy Klub Dwójki: UFO

program rozrywkowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Tymon Tymański, Grzegorz Halama, Jarosław Jaros
W skrócie:Dziś tematem skeczów są kosmici, zjawiska paranormalne, a także offowe zjawiska w kulturze i literaturze. Na estradzie prezentują się: Tymon Tymański, Grzegorz Halama, Jarosław Jaros i in.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wyjątkowa mieszanka najlepszych skeczy, występów typu stand-up comedy, talk show, kabaretowych improwizacji oraz muzyki pop. Prowadzącymi zostaną sprawdzeni w tej roli Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju i Marcin Wójcik z Ani Mru-Mru. W każdym odcinku zaprezentują się dwie gwiazdy kabaretowe w różnych, czasem kontrastowych zestawieniach. Ponadto do każdego odcinka klubu zaproszony zostanie gość specjalny - znany aktor, który spróbuje swoich sił w stand-up comedy. Stałymi punktami programu są subiektywny przegląd prasy prowadzących oraz posiedzenie rządu.

Dzisiejszy odcinek poświęcony jest przybyszom z kosmosu oraz inności. Tematem skeczy będą m.in. kosmici, zjawiska paranormalne, a także offowe zjawiska w kulturze i literaturze. Bohaterami scenek będą też członkowie niewielkich subkultur i zbiorowości. Na scenie zaprezentują się: Tymon Tymański, Grzegorz Halama i Jarosław Jaros, Kabaret Ciach i formacja Dabz.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także