Kabaretowa Noc Listopadowa 2012: Pękajcie narody! (1)

Kabaretowa Noc Listopadowa 2012: Pękajcie narody! (1)

program rozrywkowy   od 12 lat
Występują:Artur Andrus, Marta Bizoń, Michał Szpak, Arkadiusz Janiczek
W skrócie:Impreza kabaretowa z okazji Święta Niepodległości. Występują m.in. Grupa MoCarta, Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Artur Andrus, Smile, Jurki, Marta Bizoń, Arkadiusz Janiczek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przypomnienie imprezy z okazji Święta Niepodległości. Ubiegłoroczna edycja odbyła się pod hasłem Projekt II RP. Podążając za modą, która nakazuje nazywać w ten sposób inicjatywy kulturalne, autorzy "Kabaretowej Nocy Listopadowej" zatytułowali tak program opowiadający o początkach II Rzeczpospolitej. Wzorując się na przedwojennych kabaretach Qui Pro Quo czy Morskie Oko z humorem zaprezentowali współczesną Polskę. Ujawnili, co nas łączy z naszymi przodkami i jakie są nasze narodowe cechy, a przede wszystkim pokazali, jak na przestrzeni lat zmieniała się polska mentalność. Na koniec znaleźli też odpowiedniki dawnych gwiazd estrady Hanki Ordonówny, Zuli Pogorzelskiej, Szczepcia i Tońcia, Mariana Hemara, Fryderyka Jarosy'ego i Eugeniusza Bodo. Na scenie wystąpili m.in. Grupa MoCarta, Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Artur Andrus, Smile, Jurki, Marta Bizoń, Arkadiusz Janiczek i Michał Szpak.

Impreza kabaretowa z okazji Święta Niepodległości. Na scenie zaprezentują się m.in. Grupa MoCarta, Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Artur Andrus, Smile, Jurki, Marta Bizoń, Arkadiusz Janiczek i Michał Szpak.

Występują (pokaż wszystkich)