Kabaretowa mapa Polski: Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2014: Poszukiwacze zaginionego humoru (1)

Kabaretowa mapa Polski: Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2014: Poszukiwacze zaginionego humoru (1)

program rozrywkowy Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Podsumowanie wakacji w kabarecie oraz w kulturze, sporcie, polityce i obyczajach. Na deskach amfiteatru Kadzielnia swoje hity oraz premierowe numery zaprezentowały gwiazdy sceny kabaretowej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Podsumowanie wakacji w kabarecie, a także w kulturze, sporcie, polityce i obyczajach. Na deskach amfiteatru Kadzielnia w Kielcach swoje hity oraz premierowe numery zaprezentowały gwiazdy polskiej sceny kabaretowej. W zabawie wzięli udział m.in. Paranienormalni, Nowaki, Koń Polski, Kabaret pod Wyrwigroszem, K2, Formacja Chatelet, Andrzej Poniedzielski, Katarzyna Pakosińska z zespołem Leszcze i Łowcy.B. Ponadto satyrycy z Kabaretu Skeczów Męczących zaprezentowali żartobliwe felietony filmowe, w których odnieśli się do najważniejszych wydarzeń minionych dwóch miesięcy. Gospodarzami wieczoru byli Barbara Tomkowiak oraz Adam Małczyk czyli prezenterka i producent znani widzom z programu "Dzięki Bogu już weekend".

Podsumowanie wakacji w kabarecie, a także w kulturze, sporcie, polityce i obyczajach. Na deskach amfiteatru Kadzielnia w Kielcach swoje hity oraz premierowe numery zaprezentowały gwiazdy polskiej sceny kabaretowej. W zabawie wzięli udział m.in. Paranienormalni i Nowaki.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także