Julia (148)

Julia

odc. 148

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Julia Rosnowska, Michał Lewandowski, Krystian Wieczorek, Marta Żmuda Trzebiatowska
W skrócie:Bożena zamierza zaprowadzić córkę do ginekologa, aby ten potwierdził ciążę. Igor dzieli się z Jankiem swoimi wątpliwościami. Janicki wciąż wierzy słowom byłej partnerki...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Bożena zamierza zaprowadzić córkę do ginekologa, aby ten potwierdził ciążę Moniki. W tym czasie Igor dzieli się z Jankiem swoimi wątpliwościami. Janicki wciąż wierzy słowom byłej partnerki. Prosi przyjaciela, aby przestał zajmować się tą sprawą. Do Krakowa przyjeżdża Piotr - celebryta i znajomy Moniki. Kosmetyczka wiąże z nim pewne plany.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także