Julia (145)

Julia

odc. 145

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Julia Rosnowska, Michał Lewandowski, Krystian Wieczorek, Marta Żmuda Trzebiatowska
W skrócie:Janek tłumaczy Monice, iż nie będą razem, mimo że zaszła z nim w ciążę. Wyznaje też Hannie, że spodziewa się dziecka jej syna. Liczy, że pozyska w niej sojuszniczkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Janek tłumaczy Monice, iż nie będą razem, mimo że zaszła z nim w ciążę. Zdenerwowana kosmetyczka próbuje wzbudzić w Julii poczucie winy. Wyznaje też Hannie, że spodziewa się dziecka jej syna. Liczy, że pozyska w niej swoja sojuszniczkę. Maciek organizuje dla Julii pewną niespodziankę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także