Jestem z Polski (1)

serial dokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Dla Maćka Klimowicza tajska wyspa Phuket to nie tylko wyjątkowe miejsce na ziemi, ale przede wszystkim dom, rodzina i praca. Zaledwie trzy dni po wylądowaniu w Tajlandii poznał swoją przyszłą żonę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Polacy często i chętnie decydują się na przeprowadzkę do innego kraju. Czasem są tą zaskakujące i bardzo egzotyczne miejsca. Przed kamerami opowiadają o swoim życiu w miejscu, które wybrali. Wskazują jego dobre i złe strony, pokazują swoje ulubione zakątki miasta, a także prozaiczne czynności, które wypełnią im każdy dzień.

W tym odcinku

Dla Maćka Klimowicza tajska wyspa Phuket to nie tylko wyjątkowe miejsce na ziemi, ale przede wszystkim dom, rodzina i praca. Zaledwie trzy dni po wylądowaniu w Tajlandii, poznał swoją przyszłą żonę, a teraz spełnia się jako dziennikarz lokalnej gazety i autor bloga, na którym opisuje swoje życie na wyspie. Maciek pokaże, jak wygląda dzień z jego życia. Najpierw uda się do sanktuarium dla słoni, do którego trafiają skrzywdzone zwierzęta. Przejdzie się też po lokalnym targu i pokaże domowe przedszkole, które prowadzi w swoim mieszkaniu.

Zobacz także