Jesse Stone: Zagubiony w raju

5.6/10 7.3/10

(Jesse Stone: Lost in Paradise)

DRAMAT KRYMINALNY Kanada/USA 2015   od 16 lat
Występują:Tom Selleck, Leslie Hope, William Devane, Gloria Reuben
Reżyseria:Robert Harmon
W skrócie:Policjantka z Bostonu prosi Jessego Stone'a o pomoc. Kobieta liczy na jego doświadczenie w pracy w wydziale zabójstw w Los Angeles. Razem spróbują odnaleźć sprawcę serii brutalnych morderstw.
Tom Selleck powraca do roli policjanta z małego miasteczka stawianego wobec wielkich zagadek, czyżby za morderstwo miejscowej nastolatki odpowiadał seryjny morderca z dalekiego Bostonu?
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 28 stycznia
za 5 dni
15:50 HBO 3
poniedziałek, 29 stycznia
za 6 dni
8:00 HBO 3

Opis

Podczas wakacji w Bostonie do Jessego Stone'a (Tom Selleck) zwraca się tamtejsza policjantka (Leslie Hope). Zmagająca się z trudnym śledztwem kobieta chce skorzystać z doświadczenia, które Jesse zdobył podczas pracy w wydziale zabójstw w Los Angeles. Razem spróbują odnaleźć sprawcę serii brutalnych morderstw. Dziewiąta część cyklu telewizyjnych kryminałów. W założeniu miał on stanowić ekranizację książek Roberta B. Parkera, ale od śmierci pisarza w 2010 roku fabuła kolejnych adaptacji jedynie luźno nawiązuje do literackiego pierwowzoru. W rolę Jessego Stone'a, szefa policji z miasteczka Paradise, wciela się zdobywca Złotego Globu Tom Selleck (Magnum, Przodem do tyłu), który razem z Michaelem Brandmanem brał również udział w pracach nad scenariuszem filmu. Reżyserią po raz kolejny zajął się Robert Harmon (Autostopowicz, Autostrada grozy). Produkcja była nominowana do Nagrody Emmy w kategorii "najlepsza kompozycja muzyczna w serialu limitowanym, filmie telewizyjnym lub programie specjalnym".

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)