Jess i chłopaki 6: San Diego (21)

Jess i chłopaki 6: San Diego (21)

(New Girl 6: San Diego)

serial komediowy USA 2016   od 12 lat
Występują:Zooey Deschanel, Jake Johnson, Max Greenfield, Lamorne Morris
W skrócie:Jess dalej przebywa w Portland w domu ojca. Nawzajem doradzają sobie w życiu miłosnym. Nick prosi Aly, żeby mimo niechęci wobec całej sprawy pomogła mu rozwiązać problemy w jego związku z Reagan.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Jess Day (Zooey Deschanel) jest ekscentryczną, wrażliwą i dość naiwną nauczycielką dobiegającą trzydziestki. Po rozstaniu z chłopakiem zamieszkuje z trzema współlokatorami. Są to bystry, mający duże poczucie humoru Nick (Jake Johnson), lekkomyślny uwodziciel Schmidt (Max Greenfield) i lubiący rywalizację były koszykarz Winston (Lamorne Morris). Dla przyzwyczajonej do towarzystwa koleżanek Jess jest to zupełnie nowe doświadczenie. Na szczęście może liczyć na wsparcie swojej znacznie rozsądniejszej przyjaciółki Cece (Hannah Simone).

W tym odcinku

Jess dalej przebywa w Portland, w domu swojego taty. Ona i jej rodzic nawzajem doradzają sobie w życiu miłosnym. Nick prosi Aly, żeby mimo swojej niechęci wobec całej sprawy pomogła mu rozwiązać problemy w jego związku z Reagan. Schmidt zastanawia się, czy nie zacząć używać swojego imienia.

Występują (pokaż wszystkich)