Jess i chłopaki 6: Niedola (20)

Jess i chłopaki 6: Niedola (20)

(New Girl 6: Misery)

serial komediowy USA 2016   od 12 lat
Występują:Zooey Deschanel, Jake Johnson, Max Greenfield, Lamorne Morris
W skrócie:Jess wyjeżdża, żeby zaopiekować się ojcem i zapomnieć o Nicku. Podczas imprezy, w której uczestniczą też współpracownicy Reagan, chłopak wpada w panikę, że on i jego dziewczyna prawie się nie znają.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Jess Day (Zooey Deschanel) jest ekscentryczną, wrażliwą i dość naiwną nauczycielką dobiegającą trzydziestki. Po rozstaniu z chłopakiem zamieszkuje z trzema współlokatorami. Są to bystry, mający duże poczucie humoru Nick (Jake Johnson), lekkomyślny uwodziciel Schmidt (Max Greenfield) i lubiący rywalizację były koszykarz Winston (Lamorne Morris). Dla przyzwyczajonej do towarzystwa koleżanek Jess jest to zupełnie nowe doświadczenie. Na szczęście może liczyć na wsparcie swojej znacznie rozsądniejszej przyjaciółki Cece (Hannah Simone).

W tym odcinku

Jess wyjeżdża do Portland, żeby zaopiekować się ojcem i uciec od swoich uczuć do Nicka. Podczas imprezy, w której uczestniczą też współpracownicy Reagan, Nick wpada w panikę, że on i jego dziewczyna prawie się nie znają. Aly szykuje się na pierwsze spotkanie z matką Winstona, która nie wie, że jej syn i jego partnerka są policjantami.

Występują (pokaż wszystkich)