Jedyna szansa (5)

(Une chance de trop)

serial kryminalny Francja 2015   od 12 lat
Występują:Alexandra Lamy, Pascal Elbé, Lionel Abelanski, Lionnel Astier
Reżyseria:François Velle
W skrócie:Prowadzący śledztwo detektywi zyskują niepodważalny dowód na to, że uprowadzona Tara wciąż żyje. Tessier podejrzewa, że rozwiązanie zagadki kryje się w przeszłości rodziny Lambertów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Francuska lekarka Alice Lambert (Alexandra Lamy) wiedzie szczęśliwe życie u boku męża, Laurenta Delaunaya, syna zamożnych hotelarzy. Para wychowuje półroczną córeczkę Tarę. Sielanka się kończy, gdy pewnego ranka ktoś strzela do krzątającej się w kuchni Alice, ciężko ją raniąc. Po tygodniu kobieta budzi się ze śpiączki w szpitalu. Dowiaduje się, że jej mąż nie żyje, a córkę porwano. Po pewnym czasie pani Lambert otrzymuje anonimowy list z żądaniem okupu. Porywacze domagają się miliona euro w zamian za uwolnienie dziecka. Serial na motywach powieści Harlana Cobena pod tym samym tytułem.

W tym odcinku

Prowadzący śledztwo detektywi zyskują niepodważalny dowód na to, że uprowadzona Tara wciąż żyje. Do policyjnego laboratorium trafiają włosy zaginionej dziewczynki, a technicy potwierdzają zgodność materiału z DNA córeczki Alice. Tessier podejrzewa, że rozwiązanie zagadki kryje się w przeszłości rodziny Lambertów. Próbuje dopasować do siebie elementy tej układanki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)