Jedyna szansa (4/6)

Jedyna szansa (4/6)

(Une chance de trop)

serial kryminalny Francja 2015   od 12 lat
Występują:Alexandra Lamy, Pascal Elbé, Lionel Abelanski, Lionnel Astier
Reżyseria:François Velle
W skrócie:Alice i Richard mają dowody na to, że Tara wciąż żyje, ale policja ignoruje te informacje. Detektywi są przekonani, że oboje współpracują z przestępcami lub sami zaaranżowali porwanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Francuska lekarka Alice Lambert (Alexandra Lamy) wiedzie szczęśliwe życie u boku męża, Laurenta Delaunaya, syna zamożnych hotelarzy. Para wychowuje półroczną córeczkę Tarę. Sielanka się kończy, gdy pewnego ranka ktoś strzela do krzątającej się w kuchni Alice, ciężko ją raniąc. Po tygodniu kobieta budzi się ze śpiączki w szpitalu. Dowiaduje się, że jej mąż nie żyje, a córkę porwano. Po pewnym czasie pani Lambert otrzymuje anonimowy list z żądaniem okupu. Porywacze domagają się miliona euro w zamian za uwolnienie dziecka. Serial na motywach powieści Harlana Cobena pod tym samym tytułem.

W tym odcinku

Alice i Richard mają dowody na to, że Tara wciąż żyje, ale policja ignoruje te informacje. Detektywi są przekonani, że oboje współpracują z przestępcami lub sami zaaranżowali porwanie. Mimo to Alice i jej towarzysz kontynuują poszukiwania dziewczynki. Wkrótce dochodzi do konfrontacji z porywaczami. Jeden z bandytów ginie, dwoje pozostałych ucieka. Alice i Richard próbują namierzyć miejsce zamieszkania zabitego przestępcy, jednocześnie muszą zgubić policyjny pościg. Trop prowadzi ich do wiejskiego domu na odludziu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)