Jednostka X: Kolaboranci (7)

Jednostka X: Kolaboranci (7)

(X Company: Quislings)

serial wojenny Kanada 2015
Występują:Evelyne Brochu, Jack Laskey, Warren Brown, Torben Liebrecht
Reżyseria:Craig Viveiros
W skrócie:Zespół dociera do Paryża, gdzie dostaje zadanie zlikwidowania francuskich cywilów współpracujących z nazistami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 21 października
za 5 dni
7:35 Epic Drama (z napisami)
wtorek, 22 października
za 6 dni
3:10 Epic Drama (z napisami)
piątek, 25 października
za 9 dni
13:35 Epic Drama (z napisami)

Opis

Druga wojna światowa. W leżącym niedaleko jeziora Ontario małym mieście spotyka się pięcioro młodych ludzi. Zostali oni wybrani do wzięcia udziału w tajnej misji. Każdy z nich jest obdarzony wyjątkowymi zdolnościami, dzięki czemu razem tworzą świetnie uzupełniającą się grupę. Wkrótce dzięki wyczerpującemu treningowi młodzi agenci nabywają kolejnych umiejętności potrzebnych do skutecznego szpiegowania Niemców w Europie, głównie we Francji. Każdy odcinek tego opartego na prawdziwych wydarzeniach serialu przedstawia inną misję, z którą mierzą się bohaterowie.

W tym odcinku

Dowództwo Kompanii X zleca swym agentom egzekucję francuskich cywilów kolaborujących z nazistami. Na liście zdrajców znajduje się dawny znajomy Aurory, właściciel kawiarni, który wydał jej przyjaciół wrogowi. Tom otrzymuje specjalne zadanie - ma wyeliminować donosicielkę handlującą na czarnym rynku. Wkrótce odkrywa, że jego przyszła ofiara pomaga Polakowi o nazwisku Drabek. Przed wykonaniem wyroku, postanawia zgłębić tę sprawę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także