Jak zostałem Rosjaninem (8)

Jak zostałem Rosjaninem (8)

(Kak ja stał russkim)

serial komediowy Rosja 2015   od 12 lat
Występują:Mateusz Damięcki, Siergiej Czirkow, Swietłana Iwanowa, Aleksandra Ursulak
Reżyseria:Konstantin Stasky
W skrócie:Anatolij jest wściekły po ucieczce córki. Alex musi powstrzymać ogarniętego szałem mężczyznę. Roma namawia dziewczynę, by wróciła do domu. Anna jest rozdarta między Aleksem a byłym chłopakiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nowojorczyk Alex Wilson jest dziennikarzem pracującym dla "American Post". Kiedy przez jeden ze swoich artykułów naraża się pewnemu kongresmenowi, szefostwo wysyła go do Moskwy. Z początku przymusowy pobyt w największym państwie Europy wydaje mu się zesłaniem, jednak młody reporter szybko zaczyna postrzegać Rosję jako fascynujące miejsce pełne nie mniej fascynujących ludzi. W Moskwie poznaje też miłość swojego życia. Przed Alexem trudne wyzwania - okaże się, czy potrafi wręczać łapówki, spróbuje też odmówić alkoholu. W głównej roli oglądać można polskiego aktora, Mateusza Damięckiego.

W tym odcinku

Alexa czeka pierwsza randka z Anią, on jednak nie wie, jakie zwyczaje panują w Rosji i jak powinien zachowywać się na spotkaniu. Z zamyślenia wyrywa go zjawienie się Ignata i Koli, którzy zabierają dziennikarza do Płatonowowa. Anatolij ma zły humor, częstuje Alexa alkoholem i zmusza go do rozmowy. Ira, która wyprowadziła się z domów, korzysta z nowo uzyskanej niezależności. Dziewczyna zdaje się trochę rozczarowana towarzystwem swojego ukochanego. Tymczasem Ania, z pomocą Julii, próbuje dokonać wyboru pomiędzy Alexem a Olegiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)