Jak zostałem Rosjaninem (4)

Jak zostałem Rosjaninem (4)

(Kak ja stał russkim)

serial komediowy Rosja 2015   od 12 lat
Występują:Mateusz Damięcki, Siergiej Czirkow, Swietłana Iwanowa, Aleksandra Ursulak
W skrócie:Alex już od tygodnia pracuje w nowej redakcji. Podobno panują tam takie same zasady jak w nowojorskim biurze, jednak dwa zdarzenia sprawiają, że dziennikarz stopniowo zaczyna w to wątpić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nowojorczyk Alex Wilson jest dziennikarzem pracującym dla "American Post". Kiedy przez jeden ze swoich artykułów naraża się pewnemu kongresmenowi, szefostwo wysyła go do Moskwy. Z początku przymusowy pobyt w największym państwie Europy wydaje mu się zesłaniem, jednak młody reporter szybko zaczyna postrzegać Rosję jako fascynujące miejsce pełne nie mniej fascynujących ludzi. W Moskwie poznaje też miłość swojego życia. Przed Alexem trudne wyzwania - okaże się, czy potrafi wręczać łapówki, spróbuje też odmówić alkoholu. W głównej roli oglądać można polskiego aktora, Mateusza Damięckiego.

W tym odcinku

Alex już od tygodnia pracuje w nowej redakcji. Podobno panują tam takie same zasady jak w nowojorskim biurze, jednak dwa zdarzenia sprawiają, że dziennikarz zaczyna w to wątpić. Ekaterina nalega, żeby wynajął mieszkanie - pokój w pięciogwiazdkowym hotelu jest zbyt drogi. W poszukiwaniach nowego lokum Alexowi pomaga Roma, co jak zawsze prowadzi do komplikacji. Kiedy wydaje się już, że wszystko zostało załatwione, na jaw wychodzi nieuczciwość właściciela mieszkania. Podczas spotkania Roma rozmawia z Irą i Anatolijem o Ekaterinie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także