Jak zostałem Rosjaninem (4)

Jak zostałem Rosjaninem (4)

(Kak ja stał russkim)

serial komediowy Rosja 2015   od 12 lat
Występują:Mateusz Damięcki, Siergiej Czirkow, Swietłana Iwanowa, Aleksandra Ursulak
W skrócie:Alex już od tygodnia pracuje w nowej redakcji. Podobno panują tam takie same zasady jak w nowojorskim biurze, jednak dwa zdarzenia sprawiają, że dziennikarz stopniowo zaczyna w to wątpić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 25 czerwca
za 8 dni
9:10 Kino Polska (z napisami)

Opis

Nowojorczyk Alex Wilson jest dziennikarzem pracującym dla "American Post". Kiedy przez jeden ze swoich artykułów naraża się pewnemu kongresmenowi, szefostwo wysyła go do Moskwy. Z początku przymusowy pobyt w największym państwie Europy wydaje mu się zesłaniem, jednak młody reporter szybko zaczyna postrzegać Rosję jako fascynujące miejsce pełne nie mniej fascynujących ludzi. W Moskwie poznaje też miłość swojego życia. Przed Alexem trudne wyzwania - okaże się, czy potrafi wręczać łapówki, spróbuje też odmówić alkoholu. W głównej roli oglądać można polskiego aktora, Mateusza Damięckiego.

W tym odcinku

Alex już od tygodnia pracuje w nowej redakcji. Podobno panują tam takie same zasady jak w nowojorskim biurze, jednak dwa zdarzenia sprawiają, że dziennikarz zaczyna w to wątpić. Ekaterina nalega, żeby wynajął mieszkanie - pokój w pięciogwiazdkowym hotelu jest zbyt drogi. W poszukiwaniach nowego lokum Alexowi pomaga Roma, co jak zawsze prowadzi do komplikacji. Kiedy wydaje się już, że wszystko zostało załatwione, na jaw wychodzi nieuczciwość właściciela mieszkania. Podczas spotkania Roma rozmawia z Irą i Anatolijem o Ekaterinie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także