Jak zostałem Rosjaninem (16)

Jak zostałem Rosjaninem (16)

(Kak ja stał russkim)

serial komediowy Rosja 2015   od 12 lat
Występują:Mateusz Damięcki, Siergiej Czirkow, Swietłana Iwanowa, Aleksandra Ursulak
W skrócie:Alex odkrywa, czym dla Rosjan jest zaufanie. Roma bez większych sukcesów próbuje wdrożyć Irę w podstawowe prace domowe. Oleg wciąż go szantażuje. Anatolij jest zachwycony swoją obecną sytuacją.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 28 sierpnia
za 5 dni
6:40 Kino Polska (z napisami)

Opis

Nowojorczyk Alex Wilson jest dziennikarzem pracującym dla "American Post". Kiedy przez jeden ze swoich artykułów naraża się pewnemu kongresmenowi, szefostwo wysyła go do Moskwy. Z początku przymusowy pobyt w największym państwie Europy wydaje mu się zesłaniem, jednak młody reporter szybko zaczyna postrzegać Rosję jako fascynujące miejsce pełne nie mniej fascynujących ludzi. W Moskwie poznaje też miłość swojego życia. Przed Alexem trudne wyzwania - okaże się, czy potrafi wręczać łapówki, spróbuje też odmówić alkoholu. W głównej roli oglądać można polskiego aktora, Mateusza Damięckiego.

W tym odcinku

Alex odkrywa, czym dla Rosjan jest zaufanie. Musi szybko oszacować, czy w intymnej sytuacji wypada pytać partnerkę o zaświadczenie mówiące, że nie jest ona nosicielką wirusa HIV. Ania traktuje tę sprawę z pełną powagą. Tymczasem Roma bez większych sukcesów próbuje wdrożyć Irę w podstawowe prace domowe. Co gorsza, Oleg dalej go szantażuje. Z kolei Anatolij jest zachwycony swoją obecną sytuacją. Niestety, jego partnerka mniej entuzjastycznie patrzy na ich związek. Zbliża się rozdanie prestiżowych nagród dziennikarskich i reporterka musi postanowić, czy pokaże się na gali razem z nowym partnerem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także