JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (14)

JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (14)

6.6/10

(JAG: Cabin Pressure)

serial sensacyjny USA 1999-2000   od 12 lat
Występują:David James Elliott, Catherine Bell, John M. Jackson, Patrick Labyorteaux
Reżyseria:Jeannot Szwarc
W skrócie:Na okręcie jeden z marynarzy został osadzony w areszcie. Na miejsce przyjeżdża Harmon Rabb. Dochodzi do poważnej awarii. Uwięziony marynarz obawia się, że utonie, pozostawiony za kratami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Główni bohaterowie serialu to komandor Harmon Rabb i Sarah MacKenzie, prawnicy Wojskowego Biura Śledczego JAG. Sprawy, którymi się zajmują są różne. Niektóre dotyczą dezercji lub niewykonanie poleceń przełożonego, inne - gwałtów, przemytu i morderstw. W większość zamieszane są osoby zajmujące wysokie stanowiska w armii. Prawnicy nie zawsze zgadzają się w pracy, jednak w życiu prywatnym pozostają przyjaciółmi.

W tym odcinku

Na okręcie pływającym po Atlantyku jeden z marynarzy został oskarżony o morderstwo i osadzony w areszcie. Na miejsce przyjeżdża Harmon Rabb. W pewnym momencie dochodzi do poważnej awarii. Dolny pokład jest zalewany przez wodę. Uwięziony marynarz obawia się, że utonie, pozostawiony za kratami. Zdesperowany, kiedy zapada ciemność, zabiera broń Harmonowi. Związuje jego i strażnika. Niebawem wszyscy znajdują się w sytuacji bez wyjścia. Woda zaczyna zalewać areszt.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)