JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 4: Psychoza agentów (21)

JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 4: Psychoza agentów (21)

6.6/10

(JAG: Wilderness of Mirrors)

serial sensacyjny USA 1999   od 12 lat
Występują:David James Elliott, Catherine Bell, Patrick Labyorteaux, John M. Jackson
Reżyseria:Alan J. Levi
W skrócie:Admirał ma prowadzić sprawę przed Sądem Najwyższym i chce wszystko przećwiczyć. Mac, Bud i Brumby wcielają się w rolę sędziów. Apelacja zostaje jednak wycofana. Harma nawiedza duch ojca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Komandor Harmon "Harm" Rabb (David James Elliott) i major Sarah MacKenzie (Catherine Bell) są prawnikami w Wojskowym Biurze Śledczym JAG. Rozwiązują różnorodne skomplikowane sprawy związane z dezercją, niesubordynacją, przemytem czy morderstwami. Uczestniczą w akcjach antyterrorystycznych i pracują jako szpiedzy. Zdarza się, że kompetencje wojskowe nie wystarczają. Harm i Sarah są przyjaciółmi, jednak w pracy często muszą stanąć po przeciwnych stronach barykady.

W tym odcinku

Admirał ma przeprowadzić kolejną sprawę przed Sądem Najwyższym. Bardzo się nią przejmuje. Dlatego zamierza najpierw wszystko przećwiczyć. Mac, Bud i Brumby wcielają się w rolę sędziów. Jednak do procesu nie dochodzi, ponieważ strona przeciwna wycofuje apelację. Tymczasem Harma nawiedza duch ojca. Prosi o pomoc Jordan, ale ona lekceważy problem. Niebawem wychodzi na jaw, że za wszystko jest odpowiedzialny Clark Palmer, wróg Rabba, który już nieraz próbował go zabić.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)