JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 4: Dzieci (23)

(JAG: Yeah Baby)

serial sensacyjny USA 1999   od 12 lat
Występują:David James Elliott, Catherine Bell, Patrick Labyorteaux, John M. Jackson
Reżyseria:Alan J. Levi
W skrócie:Bud prowadzi sprawę sierżant Morris, która uwiodła podwładnego Oskarżona zaczyna rodzić na sali sądowej. W tym samym momencie Harriet odchodzą wody płodowe. Poród odbiera admirał.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Komandor Harmon "Harm" Rabb (David James Elliott) i major Sarah MacKenzie (Catherine Bell) są prawnikami w Wojskowym Biurze Śledczym JAG. Rozwiązują różnorodne skomplikowane sprawy związane z dezercją, niesubordynacją, przemytem czy morderstwami. Uczestniczą w akcjach antyterrorystycznych i pracują jako szpiedzy. Zdarza się, że kompetencje wojskowe nie wystarczają. Harm i Sarah są przyjaciółmi, jednak w pracy często muszą stanąć po przeciwnych stronach barykady.

W tym odcinku

Po wyleczeniu wzroku, Harm chce wrócić do pracy. Mac, Jordan i admirał są przeciwni temu pomysłowi. Jednak A.J. o poparcie prośby Harma prosi samego sekretarza marynarki. Odnajduje się ojciec Chloe Madison, małej przyjaciółki Mac. Bud prowadzi sprawę ciężarnej sierżant Morris, która uwiodła swojego podwładnego, bo chciała zajść z nim w ciążę. Następnie doprowadziła do wydalenia go ze służby. Oskarżona kobieta zaczyna rodzić na sali sądowej i przyznaje się do winy. W tym samym momencie Harriet odchodzą wody płodowe. Winda nie działa, więc rodzące kobiety nie mogą dostać się do szpitala. Wkrótce przyjeżdża karetka, lecz zabiera tylko sierżant Morris. Harriet musi niestety rodzić w gabinecie admirała. Bud szukając pomocy, utknął się w windzie, jednak w ostatniej chwili udaje mu się dotrzeć do żony. Poród odbiera admirał. Na świat przychodzi zdrowy chłopczyk. Te ostatnie wydarzenia bardzo poruszają Harma i Mac, u której budzi się instynkt macierzyński.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)