JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 2: Rozpoznanie (11)

JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 2: Rozpoznanie (11)

6.6/10

(JAG: Force Recon)

serial sensacyjny USA 1997   od 12 lat
Występują:David James Elliott, Catherine Bell, Patrick Labyorteaux, John M. Jackson
Reżyseria:Alan J. Levi
W skrócie:Dwóch żołnierzy zostaje poważnie rannych podczas manewrów. Śledczy badają okoliczności wypadku. Podkomendni oficera podejrzewanego o złamanie regulaminu milczą. Potrzebny jest podstęp.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Komandor Harmon "Harm" Rabb (David James Elliott) i major Sarah MacKenzie (Catherine Bell) są prawnikami w Wojskowym Biurze Śledczym JAG. Rozwiązują różnorodne skomplikowane sprawy związane z dezercją, niesubordynacją, przemytem czy morderstwami. Uczestniczą w akcjach antyterrorystycznych i pracują jako szpiedzy. Zdarza się, że kompetencje wojskowe nie wystarczają. Harm i Sarah są przyjaciółmi, jednak w pracy często muszą stanąć po przeciwnych stronach barykady.

W tym odcinku

W trakcie manewrów dwóch żołnierzy zostaje poważnie rannych. Wojskowi śledczy badają okoliczności wypadku. Podkomendni oficera podejrzewanego o złamanie regulaminu milczą. Dopiero podstępem udaje się zmusić ich do mówienia. Okazuje się, że ich dowódca chciał dać żołnierzom przedsmak prawdziwego pola walki i sam zmienił zasady. Naraził siebie i swoich ludzi na śmiertelne niebezpieczeństwo.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)