JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 2: Księżniczka w Washingtonie (9)

JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 2: Księżniczka w Washingtonie (9)

6.6/10

(JAG: Washington Holiday)

serial sensacyjny USA 1997   od 12 lat
Występują:David James Elliott, Catherine Bell, Patrick Labyorteaux, John M. Jackson
Reżyseria:Joe Napolitano
W skrócie:Rumuńscy ekstremiści nie chcą dopuścić do wstąpienia kraju do NATO. Planują zamach na następczynię tronu. Harm ma za zadanie ją chronić. Tymczasem terroryści są blisko rodziny królewskiej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Komandor Harmon "Harm" Rabb (David James Elliott) i major Sarah MacKenzie (Catherine Bell) są prawnikami w Wojskowym Biurze Śledczym JAG. Rozwiązują różnorodne skomplikowane sprawy związane z dezercją, niesubordynacją, przemytem czy morderstwami. Uczestniczą w akcjach antyterrorystycznych i pracują jako szpiedzy. Zdarza się, że kompetencje wojskowe nie wystarczają. Harm i Sarah są przyjaciółmi, jednak w pracy często muszą stanąć po przeciwnych stronach barykady.

W tym odcinku

W trakcie uroczystości przed siedzibą NATO dochodzi do zamachu. Okazuje się, że rumuńscy ekstremiści chcą pokrzyżować plany pełnego przyjęcia Rumunii do struktur NATO. Jeżeli głowa państwa nie zmieni zdania, w następnym zamachu ma zginąć następczyni tronu. Harm osobiście ją ochrania. Tymczasem nikt nie domyśla się, że zamachowcy od dawna są bardzo blisko rodziny królewskiej...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)