JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 2: Duchy (7)

JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 2: Duchy (7)

6.6/10

(JAG: Ghosts)

serial sensacyjny USA 1997   od 12 lat
Występują:David James Elliott, Catherine Bell, Patrick Labyorteaux, John M. Jackson
Reżyseria:Ray Austin
W skrócie:Harm i Mac wyjaśniają sprawę członków byłej elitarnej grupy SEAL, którzy zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach. Zespół ten uczestniczył w tajnej misji CIA podczas wojny w Wietnamie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Komandor Harmon "Harm" Rabb (David James Elliott) i major Sarah MacKenzie (Catherine Bell) są prawnikami w Wojskowym Biurze Śledczym JAG. Rozwiązują różnorodne skomplikowane sprawy związane z dezercją, niesubordynacją, przemytem czy morderstwami. Uczestniczą w akcjach antyterrorystycznych i pracują jako szpiedzy. Zdarza się, że kompetencje wojskowe nie wystarczają. Harm i Sarah są przyjaciółmi, jednak w pracy często muszą stanąć po przeciwnych stronach barykady.

W tym odcinku

Harm i Mac dowiadują się, że wszyscy członkowie byłej, elitarnej grupy SEAL, dowodzonej kiedyś przez admirała Chegwiddena, zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach. Okazuje się, że zespół ten uczestniczył w tajnej misji CIA podczas wojny w Wietnamie. Ekipa JAG podejrzewa, że ktoś likwiduje świadków strasznego zdarzenia, do którego wtedy doszło. Gdy morderca zabija dziewczynę admirała, ten nie zważając na zawodowe konsekwencje próbuje wyjaśnić sprawę na własną rękę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także