JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 2: Chrzest równikowy (5)

JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 2: Chrzest równikowy (5)

6.6/10

(JAG: Crossing the Line)

serial sensacyjny USA 1997   od 12 lat
Występują:David James Elliott, Catherine Bell, Patrick Labyorteaux, John M. Jackson
Reżyseria:Tony Wharmby
W skrócie:Pilot Marilyn Isaacs oskarża swego dowódcę o molestowanie seksualne. Wkrótce zostaje odsunięta od lotów. Uznaje to za zemstę, on tłumaczy decyzję jej błędami. Mac i Harm prowadzą śledztwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Komandor Harmon "Harm" Rabb (David James Elliott) i major Sarah MacKenzie (Catherine Bell) są prawnikami w Wojskowym Biurze Śledczym JAG. Rozwiązują różnorodne skomplikowane sprawy związane z dezercją, niesubordynacją, przemytem czy morderstwami. Uczestniczą w akcjach antyterrorystycznych i pracują jako szpiedzy. Zdarza się, że kompetencje wojskowe nie wystarczają. Harm i Sarah są przyjaciółmi, jednak w pracy często muszą stanąć po przeciwnych stronach barykady.

W tym odcinku

Pilot Marilyn Isaacs oskarża swojego dowódcę Thomasa Boone'a o molestowanie seksualne, a wkrótce potem zostaje odsunięta od lotów. Kobieta twierdzi, że w ten sposób zwierzchnik mści się na niej. On jednak utrzymuje, że ukarał Isaacs ze względu na błędy, które popełniła w czasie swoich lotów. Mac i Harm rozpoczynają śledztwo. Sprawą interesuje się także pani kongresmen, która walczy o równouprawnienie kobiet w wojsku.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)