Ingrid wyrusza na Zachód

Ingrid wyrusza na Zachód

6.6/10

(Ingrid goes West)

KOMEDIODRAMAT USA 2017   od 12 lat
Występują:Aubrey Plaza, Elizabeth Olsen, O'Shea Jackson Jr., Wyatt Russell
Reżyseria:Matt Spicer
W skrócie:Ingrid (Aubrey Plaza) narzuca się osobom, które obserwuje w internecie. Wreszcie trafia do kliniki psychiatrycznej. Niedługo po opuszczeniu ośrodka znajduje zdjęcie gwiazdy portali społecznościowych.
(Nie)formalna dziewczyna w świecie mediów społecznościowych; po kuracji psychiatrycznej pacjentka jedzie do Kalifornii, by zaprzyjaźnić się z gwiazdą internetu.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 29 czerwca
za 4 dni
18:15 CANAL+ Film (z napisami)

Opis

Ingrid (Aubrey Plaza) narzuca się osobom, które obserwuje w internecie. Wreszcie trafia do kliniki psychiatrycznej. Niedługo po opuszczeniu ośrodka znajduje zdjęcie uroczej gwiazdy portali społecznościowych, Taylor Sloane (Elizabeth Olsen). Komentuje jedną z jej fotografii i niebawem otrzymuje odpowiedź. Pozytywna reakcja dziewczyny sprawia, że wypłaca z konta 62 tysiące dolarów, które otrzymała w spadku po zmarłej matce, po czym przenosi się do Los Angeles. Zamierza wieść cudowne życie u boku Talyor. Obraz zdobył nagrodę dla najlepszego debiutu na festiwalu Film Independent. Scenariusz Davida Bransona Smitha i Matta Spicera został zaś doceniony podczas Festiwalu Filmowego Sundance.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)