Imprezowo (8/13)

Imprezowo (8/13)

(Swingtown: Puzzlerama)

serial obyczajowy USA 2008   od 12 lat
Reżyseria:Alan Poul
W skrócie:Trina organizuje swoje doroczne przyjęcie, którego atrakcją jest zespołowa gra. Wskazówki do niej ujawniają najpilniej strzeżone tajemnice sąsiadów kobiety.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chicago, 1976 rok. Rodzina Millerów wprowadza się do nowego domu. Bruce (Jack Davenport) jest maklerem, a Susan (Molly Parker) zajmuje się domem i dwójką nastoletnich dzieci, Laurie (Shanna Collins) i Bruce'em Juniorem (Aaron Christian Howles). Ich nowymi sąsiadami są wyzwoleni Deckerowie - pilot Tom (Grant Show) i jego piękna żona Trina (Lana Parrilla). Na pierwszą sąsiedzką imprezę u Deckerów Millerowie zapraszają swoich przyjaciół, Janet (Miriam Shor) i Rogera (Josh Hopkins) Thompsonów. Okazuje się, że trafiają na party swingersów. Susan i Bruce są zaintrygowani nowymi znajomymi i ich stylem życia, lecz wpływa to na ich stosunki z Thompsonami. Zmienia się również życie dzieci Millerów. Laurie jest zauroczona młodym wykładowcą filozofii, a B.J. - nastoletnią Samanthą, która mieszka w domu obok.

W tym odcinku

Tom i Tina organizują coroczne party. Atrakcją wieczoru jest specjalna gra. Sąsiedzi dzielą się na dwie drużyny i stają do rywalizacji. Janet poznaje tajemnicę swojego męża i najlepszej przyjaciółki. Susan spotyka Laurie, która wraz z Dougiem zaangażowała się w kampanię i zbiera głosy na Cartera.

Twórcy (pokaż wszystkich)