Imprezowo (10/13)

Imprezowo (10/13)

(Swingtown: Running On Empty)

serial obyczajowy USA 2008   od 16 lat
Reżyseria:Alex Zakrzewski
W skrócie:Bruce postanawia zabrać rodzinę w podróż. Wyjazd jest rozczarowujący. Rodzice Laurie odkrywają, co łączy ją z Dougiem. Tom i Trina chcą uzdrowić swoje relacje. Janet zabiera Rogera do psychiatry.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 2 października
za 11 dni
3:25 CBS Europa

Opis

Chicago, 1976 rok. Rodzina Millerów wprowadza się do nowego domu. Bruce (Jack Davenport) jest maklerem, a Susan (Molly Parker) zajmuje się domem i dwójką nastoletnich dzieci, Laurie (Shanna Collins) i Bruce'em Juniorem (Aaron Christian Howles). Ich nowymi sąsiadami są wyzwoleni Deckerowie - pilot Tom (Grant Show) i jego piękna żona Trina (Lana Parrilla). Na pierwszą sąsiedzką imprezę u Deckerów Millerowie zapraszają swoich przyjaciół, Janet (Miriam Shor) i Rogera (Josh Hopkins) Thompsonów. Okazuje się, że trafiają na party swingersów. Susan i Bruce są zaintrygowani nowymi znajomymi i ich stylem życia, lecz wpływa to na ich stosunki z Thompsonami. Zmienia się również życie dzieci Millerów. Laurie jest zauroczona młodym wykładowcą filozofii, a B.J. - nastoletnią Samanthą, która mieszka w domu obok.

W tym odcinku

Bruce postanawia zabrać rodzinę w podróż. Wyjazd jest dla niego rozczarowaniem. Rodzice Laurie odkrywają, co łączy ją z Dougiem. Tom i Trina chcą uzdrowić swoje relacje. Odkrywają radość z monogamii. Janet zabiera Rogera na wizytę do psychiatry. Ostatecznie to jednak ona idzie na sesję.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także