Idealna niania 8 (2/6)

Idealna niania 8 (2/6)

reality show Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Kamila i Maks są rodzicami 7-letniego Emanuela i 4-letniej Estery. Sami uczą dzieci w domu. Wkrótce urodzi się kolejny potomek. Szukają niani, która zaakceptuje brak telewizora i internetu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejny sezon programu przedstawiającego kulisy pracy osób opiekujących się dziećmi. Jego twórcy przedstawiają problemy wiążące się z poszukiwaniem odpowiedniej niani. Zwracają też uwagę na różne zagrożenia, jakie stwarza wprowadzenie obcej osoby do swojego domu i powierzenie jej tak odpowiedzialnego zadania, jakim jest troska o dziecko. Widzowie przyjrzą się różnym rodzinom i ich zmaganiom z trudnościami związanymi z zatrudnieniem idealnej opiekunki. Kamera będzie również śledzić pracę niań i pokaże, jak zajmują się one dziećmi. Dowiemy się również co o rodzicach i ich pociechach sądzą opiekunki

Kamila i Maks są rodzicami 7- letniego Emanuela i 4 - letniej Estery. Kilka miesięcy temu przeprowadzili się z Austrii do Krakowa. Sami uczą Emmanuela i Esterę w domu i starają się spędzać jak najwięcej czasu we czwórkę. Wkrótce urodzi się kolejne dziecko. Poświęcają dzieciom dużo czasu. Szukają niani, która ceni tradycyjne wartości i będzie szanowała ich zasady, na przykład całkowity brak telewizora i internetu, ponieważ stawiają na rozwój kreatywności i wyobraźni.