Idealna niania 7 (11/12)

Idealna niania 7 (11/12)

reality show Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Katarzyna, Marek i ich cztery córeczki stanowią kochającą się rodzinę. Po latach spędzonych na wychowywaniu dzieci i prowadzeniu domu matka postanawia wrócić do pracy. Poszukuje odpowiedniej niani.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Sama rozmowa z chętnymi na posadę opiekunki do dzieci nie zawsze daje pojęcie o ich prawdziwym charakterze. Pozostawieni sam na sam ze swoimi podopiecznymi mogą wykorzystać nieobecność właścicieli domu i wypompować z ich samochodu całą benzynę lub odprawić czary mające wypędzić z budynku złe duchy. Kandydaci na nianie potrafią szokować i bawić, ale też wzruszać.

Kasia, Marek i ich cztery córeczki stanowią wspaniałą i kochającą się rodzinę. Dziewczynki bardzo różnią się od siebie, jednak łączy ich niesamowita, siostrzana więź. Jedenastoletnia Marysia to dorastająca panna, wchodząca w trudny wiek, dziewięcioletnia Jadzia to odważna i wygadana indywidualistka, wrażliwa Małgosia, która uwielbia rysować, nazywana jest małą artystką, natomiast najmłodsza Madzia to ulubienica całej rodziny. Po latach spędzonych na wychowywaniu dzieci i prowadzeniu domu Kasia postanawia wrócić do pracy. Kobieta prosi przyjaciółkę Ewelinę, by pomogła jej wybrać odpowiednią opiekunkę dla swoich skarbów.