Idealna niania 7 (10/12)

Idealna niania 7 (10/12)

reality show Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Beata i Wojtek wychowują dwie córki. Czasami dochodzi między dziewczynkami do kłótni, w których muszą interweniować rodzice. Matka zamierza wrócić do pracy na pełen etat. Para poszukuje więc niani.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Sama rozmowa z chętnymi na posadę opiekunki do dzieci nie zawsze daje pojęcie o ich prawdziwym charakterze. Pozostawieni sam na sam ze swoimi podopiecznymi mogą wykorzystać nieobecność właścicieli domu i wypompować z ich samochodu całą benzynę lub odprawić czary mające wypędzić z budynku złe duchy. Kandydaci na nianie potrafią szokować i bawić, ale też wzruszać.

Beata i Wojtek wychowują dwie córeczki: spokojną siedmioletnią Milenkę i trzyletnią Amelkę, która zachwyca wszystkich swoim urokiem, energią i otwartością. Mimo że dziewczynki lubią spędzać razem czas, czasami dochodzi między nimi do kłótni, w których muszą interweniować rodzice. Do tej pory Beata z powodzeniem łączyła obowiązki domowe i rodzicielskie z pracą na pół etatu, jednak teraz kobieta zamierza wrócić do pracy pełnoetatowej, dlatego małżeństwo zdecydowało się na zatrudnienie niani.